Mikor megbántanak nem mondasz semmit. Csak mosolyogsz és úgy teszel mintha nem esett volna baromira szarul, de közben legbelül összetörsz, te pedig csak mosolyogsz. Észre sem veszed mennyire fáj, csak akkor mikor otthon vagy és felkapod valami kis dolgon a vizet. Lehet akár az, hogy nem találod a távirányítót vagy hogy nem működik a telefonod. Mindegy, egy a lényeg: kiborulsz, törsz, zúzol, falba vered a kezed, majd az ágyon kötsz ki zokogva és akkor...akkor újra előjön az az érzés amit éreztél, mikor megbántottak, de te csak mosolyogtál. Zokogás közben előtör minden, csak sokkal intenzívebben és fájdalmasabban. Rohadt szar érzés.
teljesen-tonkreteszel

.