Elbaszott érzelmek
2016. 05. 23. 😻 "Mi voltunk a kezdet, a vég és minden, ami közte van. Az ének, melyet a világ legelső fénycsóvája dalolt."
Posts
K é r d e z z !
Archive
Deactivated
Talán a homlokomra van írva, hogy "bántsd" vagy "szarj le" vagy "hagyj el"?
Source:
See myfeelingsaremess's whole Tumblr