2016. 05. 23. 😻
"Mi voltunk a kezdet, a vég és minden, ami közte van. Az ének, melyet a világ legelső fénycsóvája dalolt."
Milyen lehet annak aki minden reggel melletted ébredhet? Érezheti az illatod, a Te hangodat hallja, a Te mosolyodat látja elősször. Akit csókokkal ébresztesz. Vajon megbecsüli eléggé hogy vagy neki? Mert én mindent odaadnék ezért...