2016. 05. 23. 😻
"Mi voltunk a kezdet, a vég és minden, ami közte van. Az ének, melyet a világ legelső fénycsóvája dalolt."
Bárcsak meg tudnálak érteni. Azt mondod hogy mennyire hiányzom, hogy mennyire vágysz rám, hogy mennyire szeretsz. De most mégsem volt egész nap 5 perced egy SMS-re hogy megnézd, élek-e még?!