Tudod miért szeretem?
Mert ő az egyetlen aki iránt éreztem is valaha valamit.
Tudod miért szeretem?
Mert elég ha rámnéz és a szívem őrülten ver a mellkasomban.
Tudod miért szeretem?
Mert elég ha az ujjai hozzám érnek és egy másvilágba kerülök.
Tudod miért szeretem?
Mert akarhányszor megbántott én akkoris megbocsátok neki.
Tudod miért szeretem?
Mert elfogadom minden kis hibájával együtt és mert ő az egyetlen aki kiegészít engem.